TASARIM FİKİRLERİ

AHŞABA BASMAK

El boyama ahşap parkeler tarihte en çok İsveç Saraylarında uygulanmış. Topuklu ayakkabı ile üzerinde gezmek için iki kez düşünmenize neden olabilecek kadar güzeller.Sahil eviniz için mavi-beyaz bir ev hayali kuruyorsanız bu parkeler hem çok özgün, hem de üzerine bastığınızda enerjinizi değiştirecek güce sahipler.

AÇIK VERANDA

Çoğu zaman iç mekanla birleştirmek amacıyla verandalar cam ile kapatılır ama açık bir verandanın etkisini hiçbir zaman sağlayamaz. olabildiğince hafif, açık renk mobilya ve hasırlarla döşenen bir veranda, yazın en güzel saatlerini yaşayacağınız enerji kaynağınız olacak.

MARİN KONSEPT

Marin konseptiyle tasarlanmış parçalar teknenizi şık ve zamansız bir dekorasyon tarzına büründürecek.
evinizin küpeleridir...

Avize

Doğru seçildiğinde ve doğru konumlandırıldıklarında aydınlatma ve avizeler bir odanın en göz kamaştırıcı parçası olabilir.

Aydınlatma ürünlerinin estetik hedefi mekanda hoş bir ambians yaratmak ve evinizi görsel olarak ferah bir görünüme büründürmektir.

Avizeler de bu hedefe giden yoldaki en şık parçalardan biridir.

Mekanınıza uygun seçeceğiniz Led, Kristal, Ahşap, Kafes, Şamdan, Sputnik, Aplik, Lambader gibi daha birçok farklı konsept ve çeşiti olan aydınlatmaelemanları, şıklığınızı tamamlayacak en önemli aksesuarlardır.

YAŞAM ALANLARINA ÖZEL BAHÇE PEYSAJ TASARIMLAR

Yaşam alanına özel bahçe peyzajı hizmeti sırasında bahçede görünmemesi gereken ya da gürültülü alanlar gizlenmelidir. Bunun için uzun boylu ve her dem yeşil kalabilen yeşil ağaçlar kullanılabilir. Yine gölge ve güneş alanların oluşturulması da villa bahçe peyzajı için oldukça önemlidir.Çünkü bu durum villa sahipleri için sıcak yaz günlerinde oldukça önemli bir konudur. Yaşam alanınıza özel bahçe peyzaj çalışmasını yapmak ve hayallerinizdeki bahçeyi oluşturmak için her daim hizmetinizdeyiz.

PERDE & TÜL

Perde, tül, döşemelik kumaş, perde aksesuarları, tasarım, ipek, duvar kağıdı, dekorasyon ve tekstil alanında kaliteden ödün vermeden,ithal ve yerli markalar ve yarattığımız tasarımlar ile mekanlarınız elegance, bir görüntüye bürünecek...

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Akıllı Ev Sistemleri, evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almanızı sağlıyor. Cep telefonu ya da tablet kullanarak; dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda evinizin elektrik, su ve doğalgaz sistemlerini açıp kapatabilmenizi sağlayan Akıllı Ev Sistemleri, sağladıgı mutlak güvenlikle, olası unutkanlık veya riskler karsısında evinizin ve sevdiklerinizin zarar görmesine engel oluyor, içinizi rahatlatıyor.

BAHÇE MOBİLYALARI

Yaz aylarında olduğumuz şu günlerde,bahçelere renk katacak, konforlu, fonksiyonel, dayanıklı ve aynı zamanda estetik bahçe mobilyaları seçimi oldukça önemlidir.

YEMEK TAKIMI

Tarz ve konseptinize uygun seçeceğiniz yemek takımları masalarınızdaki şıklığı tamamlayan en önemli parçalardan biridir.

ZEMİN KAPLAMA

Seçtiğiniz zemin kaplama elemanları ile yaşam alanınızı elagant mekanlara dönüştürmek elimizde...

ÇOCUKLU EVDE ŞIK DOKUNUŞLAR

Çocuk odası dekorasyonlarında öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey hijyen ve doğru malzeme seçimi ve elbette çocuğunuzun istekleridir. Çocuk odaları çocuğunuzun gelişiminde büyük rol oynar ve bu alanda ona kendine ait ve sevebileceği bir tarz yaratmalısınız. Çocuk odasının evinizin diğer yaşam alanlarıyla uyumlu olması ve aynı zamanda çocuğunuzun özel alanı olması tasarımda dikkat edilmesi gereken diğer parametrelerdir.

HAZERAN'IN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

1970‘li yıllarda mobilyada çok sık kullanılan hazeran şimdilerde yine gündemde.Özellikle ışığı geçiren dokusu, hafif ve dayanıklı olması nedeniyle günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

PATİNE ÇEKİCİLİĞİ

Mobilyada romantizm deyince, patine edilmiş beyaz yüzeyler ilk akla gelen örneklerdir.

GSA

Gülhanım Sümeyra Architecture

Adres bilgisi gelecek | 0532 169 43 49
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.